Lolisiochuujemmadongmikanizm

Lolisiochuujemmadongmikanizm - Religia której bogiem jest Emma55525.


#1 2012-06-08 11:28:36

Mika

Wyznawca

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 60
Punktów :   

NO.6

http://1.bp.blogspot.com/-EIK-jWmj8Bo/TuOhGzLUNtI/AAAAAAAAADE/i8rJiIEml4M/s1600/No.6-anime.jpg



Nie zawsze to co widzimy na pierwszy rzut oka jest prawdą...

Shion obchodzi swoje dwunaste urodziny. Jest inteligentnym i uzdolnionym chłopcem, który opatruje rany i daje schronienie uciekinierowi przedstawiającemu się jako Nezumi (tł. Szczur). Niestety przybysz rano znika nie pozostawiając żadnej wiadomości. Cztery lata później Nezumi ratuje Shiona przed władzą i zabiera go do swojej kryjówki...

Rok wydania: 2011
Gatunek: Dramat, Kryminał, Science Fiction
Pierwowzór: powieść/opowiadanie
Czas: Przyszłość
Studio: BONES

Nie wiem czy można to anime podliczyć do yaoi, ale na pewno zalicza się do shounen ai z minimalnymi elementami innej miłości. Co prawda anime raczej nie można nazwać typową opowieścią o zadufanym w sobie seme i delikatnym, zakochanym uke. Raczej nie ma tego podziału. Może inaczej, podział jest, ale widać to minimalnie. Jaki jest wasz stosunek do tego typu serii? Wolicie je omijać łukiem czy oglądacie je?

Offline

 

#2 2012-06-08 11:35:33

 Emma55525

Bóg wszechmocny i wasza jedyna nadzieja

4369714
Call me!
Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 226
Punktów :   

Re: NO.6

Love, love, love, love <3 Moje jedno z najulubieńszych (<----jest takie słowo?) anime. Generalnie jak dla mnie podział seme-uke jest aż nazbyt widoczny: Nezumi-seme, Shion-uke (mimo że SPOILER to Shion pierwszy pocałował Nezumiego KONIEC SPOILERA). Żałuję, że jak na razie nie ma drugiej serii. Teraz jestem w trakcie czytania książki na której podstawie stworzono anime i jak na razie jedną różnicę mam do której nie mogę się przyzwyczaić: w książce Nezumi ma krótkie włosy.


http://pu.i.wp.pl/k,NzY2NzU0MDEsNTEwNzgyODY=,f,5004df78dafc53462a4b_lJ_big.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl