Lolisiochuujemmadongmikanizm

Lolisiochuujemmadongmikanizm - Religia której bogiem jest Emma55525.


  • Index
  •  » Gry
  •  » Phoenix Wright Ace Attorney

#1 2012-05-15 22:02:01

 Agreel

Nowy Wyznawca

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 243
Punktów :   

Phoenix Wright Ace Attorney

http://www.gry-online.pl/galeria/gry13/109540828.jpg

Phoenix Wright: Ace Attorney to pierwsza z popularnej w Japonii serii gier rozgrywających się na sali sądowej, która doczekała się wersji anglojęzycznej na konsolę Nintendo DS. Gracz występuje w roli obrońcy, który musi udowodnić niewinność swojego klienta i podważyć zeznania nieuczciwych świadków. Jego sprzymierzeńcami są: młoda dziewczyna posiadająca zdolności paranormalne oraz genialna prawniczka będąca mentorem głównego bohatera.
Naszym głównym zadaniem podczas gry jest uchronienie niewinnej osoby przed więzieniem i wskazanie sędziemu prawdziwego sprawcy. Wszystkich informacji o przebiegu morderstwa dowiadujemy się ze sceny wprowadzającej. Następnie mamy możliwość bacznego przyjrzenia się dowodom, wstępnego przesłuchania świadków oraz zbadania miejsca zbrodni. Gdy zakończymy ten etap wkraczamy na salę sądową.
W trakcie rozprawy sądowej musimy w logiczny sposób połączyć fragmenty niespójnych wypowiedzi świadków oraz wnioski płynące z analizy dowodów. Potem możemy przejść do ataku, biorąc prawdziwego mordercę w krzyżowy ogień pytań i łamiąc wiarygodność jego wersji wydarzeń. Należy uważać, by przedstawiać jedynie dowody istotne w danej sprawie, umiejętnie stosować możliwość sprzeciwu! oraz przycisnąć świadka, gdy ten plącze się w zeznaniach. Na niewątpliwe zalety Ace Attorney składają się liczne niespodzianki w warstwie fabularnej oraz komiksowy (anime) styl grafiki. Na górnym ekranie NDSa widzimy akcję, natomiast panel dotykowy służy nam do analizy dialogów oraz wydawania komend z menu.


Moimi słowami: jedna z lepszych serii gier w jakie grałem. Miałem okazję zagrać w 1 część na emulatorze nds i się wręcz oczarowałem. Polecam!

Ostatnio edytowany przez Agreel (2012-05-15 22:16:48)

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Phoenix Wright Ace Attorney

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl